Qorbobo sirlari: «Asl Belgisi» bilan sovg‘alar asliyatini tekshirish
Yaqinda hammani sehrli yarim tunda birlashtiradigan, eng ko‘p kutilgan va sevimli bayramlardan biri boshlanadi. Yoshimiz nechada bo‘lishidan qat’iy nazar, barchamiz Yangi yilni va haqiqiy mo‘’jizani sabrsizlik bilan kutamiz!
«Asl Belgisi» milliy raqamli markirovkalash tizimi operatori bo‘lgan «CRPT TURON» ham o‘zining kichik bayrami – besh yilligini nishonlamoqda. Ushbu yubiley yili suv va alkogolsiz ichimliklarni raqamli markirovkalash loyihasi ishga tushirilishi bilan nishonlandi. So‘nggi bir necha yil ichida yana besh toifadagi tovarlarni: tamaki mahsulotlari, alkogol, pivo, maishiy texnika va dori vositalarini raqamli markirovkalash dasturi amalga oshirildi.
«Asl Belgisi» raqamli markirovkasi qalbaki mahsulotlardan ishonchli himoya qiluvchi haqiqiy sehrli tayoqchaga aylandi. Endilikda «Asl Belgisi» yordamida har bir kishi o‘z yaqinlari va qarindoshlari uchun qalbakilikdan qo‘rqmasdan sifatli yangi yil sovg‘asini tanlashi mumkin. Shunchaki «Asl Belgisi» ilovasini yuklab oling va kodni skanerlang. Va xuddi ertak eshigidek, sizning oldingizda mahsulot haqida ma’lumotlar ochiladi: ishlab chiqaruvchi, ishlab chiqarilgan sana va joy, yaroqlilik muddati va saqlash shartlari, batafsil tavsif.
Aziz do‘stlar! Kelgusi, 2025 yilda hayotimizga hech narsa raxna solmasin! Barcha kulfatlar va g‘am-g‘ussalar o‘tib ketsin! O‘tib ketayotgan yilda barcha yasama va soxta narsalarni qoldiramiz. Bayram sizga xaridlar va tadbirlarda haqiqiy his-tuyg‘ularni taqdim etsin va haqiqiy quvonchni olib kelsin!

Секреты Деда Мороза: проверка подарков на подлинность с Asl Belgisi
Совсем скоро наступит один из самых долгожданных и любимых праздников, который объединяет всех в волшебную полночь. И неважно, сколько вам лет, — мы все с нетерпением ждем Нового года и настоящего чуда!
Национальная система цифровой маркировки Asl Belgisi, оператором которой является компания CRPT TURON, также отмечает свой маленький праздник — пятилетие. Этот юбилейный год ознаменовался запуском проекта по цифровой маркировке воды и безалкогольных напитков. За последние несколько лет реализована программа цифровой маркировки еще пяти категорий товаров: табачной продукции, алкоголя, пива, бытовой техники и лекарственных средств.
Цифровая маркировка Asl Belgisi стала настоящей волшебной палочкой, которая надежно защищает от контрафактной продукции. Теперь с помощью Asl Belgisi каждый может выбрать качественный новогодний подарок для родных и близких, не опасаясь подделок. Все, что нужно, — скачать приложение Asl Belgisi (Android / iOS) и отсканировать код. И, как дверца в сказку, перед вами откроется информация о товаре: данные о производителе, дате и месте изготовления, сроках годности и условиях хранения, детальное описание.
Дорогие друзья! Пусть в наступающем, 2025 году ничто не омрачит нашу жизнь! Пусть минуют все невзгоды и печали! Оставим в уходящем году все напускное и ненастоящее. Пусть праздник подарит вам неподдельные эмоции в покупках, событиях и принесет настоящую радость!