Davlat xizmatlari 5 millioninchi foydalanuvchisini kutmoqda — sovg‘a bilan
Davlat xizmatlari markazlari orqali hozirgacha ko‘rsatilgan xizmatlar soni 4 milliondan oshdi. Bu haqda Davlat xizmatlari agentligi «Xabar.uz»ga ma’lum qildi. Bu o‘tgan 2017-yil mobaynida ko‘rsatilgan davlat xizmatlariga (120 000 ortiq) nisbatan 33 karra ko‘p.
Agentlik mamlakatimiz aholisi davlat xizmatlarini DXMlarda olishning afzalliklari va qulayliklarini his etganidan, vaqt va mablag‘lari tejalganidan o‘z mamnuniyatini bildirgan va shu munosabat bilan o‘ziga xos sovg‘a hozirladi, deyiladi bizga berilgan xabarda:
«Navbatdagi sovrinni o‘yinga qo‘yishga ahd qildik! Bu safar biz 5 millioninchi davlat xizmatlaridan foydalangan fuqaroni rag‘batlantirmoqchimiz!
Siz, ehtimol buning uchun pasport nusxasi, STIR, yashash joyidan ma’lumotnoma, tibbiy 086 zarur deb o‘ylashingiz mumkin... YO‘Q! Davlat xizmatlari agentligi byurokratiyaning har qanday ko‘rinishiga qarshi!

Государственные услуги в ожидании 5-миллионного пользователя с подарком
Количество услуг, предоставленных Центрами государственных услуг, превысило 4 миллиона. Об этом сообщило Агентство государственных услуг. Это в 33 раза больше, чем за прошедший 2017 год (более 120 000).
Агентство бесконечно радо, что жители Узбекистана на себе ощутили преимущества и комфорт от получения госуслуг в ЦГУ, сэкономили свои время и деньги. В связи с этим подготовили особый подарок:
«Мы бесконечно рады, что столько жителей Узбекистана на себе ощутили преимущества и комфортность получения госуслуг в ЦГУ, сэкономили свои время и деньги.
Потому решили разыграть очередной приз! На этот раз нашим избранником станет 5-ти миллионный пользователь госуслуг!
Вы, наверное, подумаете, что для этого нужна копия паспорта, ИНН, справка с места жительства, медицинская 086… СТОП! Агентство госуслуг против всякого проявления бюрократии!
Следите за нашими страничками в социальных сетях чтобы узнать имя счастливого обладателя специального приза от Агентства госуслуг!