Beeline Uzbekistan yangi formatdagi savdo nuqtasi bilan mijozlarga yanada yaqinroq
Beeline Uzbekistan o‘z mijozlarini «orol» formatidagi yangi savdo nuqtasi bilan mamnun etdi, birinchi «orol» iyul oyida Samarqanddagi eng yirik savdo-ko‘ngilochar markazi Family Park’da ishga tushirildi.
An’anaviy savdo ofislaridan farqli o‘laroq, yangi «orol» formati mijozlar uchun yaqinroq, qulayroq va ochiq: savdo markaziga kelgan har qanday mehmon kerakli ma’lumotlarni oson va tez olishi hamda Beeline xizmatlaridan foydalanishi mumkin. Yangi shoxobchaning yana bir o‘ziga xos jihati – zamonaviy va ergonomik uslubda ekologik toza materiallardan foydalanilganligi hamda xaridorlar uchun maksimal qulaylikni ta’minlaydigan puxta o‘ylangan maketdir.
Ixcham «orol» formati Beeline ofislarida mavjud bo‘lgan keng ko‘lamli xizmatlarni taklif etadi:
- SIM-kartalarni sotib olish yoki almashtirish;
- tarif rejasini almashtirish;
- detalizatsiyalarni olish;
- balansni to‘ldirish;
- barcha masalalar bo‘yicha maslahatlar va boshqa xizmatlar.
«Biz yangilangan dizaynda «orol» formatidagi yangi savdo nuqtamiz ochilganini e’lon qilishdan mamnunmiz. Bizning maqsadimiz barcha mijozlarimiz uchun qulaylik va ochiqlikni ta’minlashdir, binobarin Samarqanddagi eng yirik savdo majmuasida bunday format joriy etilishi maqsadimizga muvofiq bo‘ldi. Bu yerda tashrif buyuruvchilar bizning keng ko‘lamli mahsulot va xizmatlarimizdan tez va oson foydalanishlari, shuningdek, professional maslahat olishlari mumkin. Ishonchim komilki, savdo shoxobchasining yangicha uslubi va puxta o‘ylangan qulay joylashuvi Family Park tashrif buyuruvchilarning e’tiborini tortadi, o‘z navbatida, bizning jamoamiz har kuni mijozlarimiz talablarini to‘liq qondirishga intilgan holda xizmat qiladi», – deydi Beeline Uzbekistan Markaziy hududiy filialining direktori Dilmurod Norboyev.
Family Park savdo majmuasidagi shoxobchaning tantanali ochilish marosimiga kelgan xaridorlar yangilikka birinchi bo‘lib baho berishdi. Operator mehmonlar uchun qimmatbaho sovg‘alar, jumladan «platina», «oltin» va «kumush» raqamlar o‘ynalgan ko‘ngilochar dastur tayyorladi.
Beeline Uzbekistan joriy yilning oxirigacha o‘z mijozlariga yanada yaqinroq bo‘lish maqsadida respublikaning turli hududlarida yana bir nechta «orollar» ochilishini rejalashtirgan.
Beeline Uzbekistan savdo va xizmat ko‘rsatish ofislarining manzillari va ularning ish tartibi haqida batafsil ma’lumotlarni beeline.uz saytidan olishingiz mumkin.

Beeline Uzbekistan становится ближе с новым форматом точки продаж
Beeline Uzbekistan порадовал своих клиентов новой точкой продаж в формате «остров», первая из которых была запущена в июле в крупнейшем торгово-развлекательном центре города Самарканда Family Park.
В отличие от традиционных офисов продаж, новый формат «островка» ближе, доступнее и удобнее для клиентов: любой посетитель торгового центра может легко и быстро получить необходимую информацию и воспользоваться услугами Beeline. Еще одной отличительной особенностью новой точки является современный и эргономичный стиль, с использованием более экологичных материалов и продуманной планировкой, обеспечивающей максимальное удобство для посетителей.
Компактный формат «острова» предлагает широкий спектр услуг, доступных в офисах Beeline:
- приобретение или замена SIM-карт;
- смена тарифного плана;
- получение детализации;
- пополнение баланса;
- консультация по всем вопросам и многое другое.
«Мы рады объявить об открытии нашей новой точки продаж в формате «острова» в обновленном дизайне. Наша цель – обеспечить удобство и доступность для всех наших клиентов, и запуск в самом большом торговом комплексе Самарканда воплощает ее в полной мере. Здесь посетители смогут легко и быстро получить доступ к богатому ассортименту наших продуктов и услуг, а также получить профессиональную консультацию. Уверен, что новый стиль и продуманная удобная планировка торговой точки привлекут внимание посетителей Family Park, а наша команда в свою очередь будет ежедневно стремиться в полной мере удовлетворить потребности наших клиентов», – директор Центрального регионального филиала Beeline Uzbekistan Дильмурод Норбоев.
Первыми оценить новинку смогли участники торжественного открытия точки в ТРЦ Family Park. Оператор приготовил для гостей развлекательную программу с розыгрышем ценных призов, включая «платиновые», «золотые» и «серебряные» номера.
До конца этого года компания Beeline Uzbekistan планирует открыть еще несколько «островов» в разных областях республики, чтобы быть еще ближе к своим клиентам.
Более подробную информацию об адресах офисов продаж и обслуживания Beeline Uzbekistan и их рабочем графике можно получить на сайте beeline.uz.