IIBB bedarak yo‘qolgan uch kishini qidirmoqda
1. Salimova Surayyo Mirkarimovna, 1986-yilda tug‘ilgan, 2021 yilning noyabr oyida Uchtepa tumani 24-dahasida joylashgan uyidan chiqib ketib bedarak yo‘qolgan.
Belgilari: bo‘yi 160-165 sm, ko‘zi va sochlari qora, yuzining chap tarafida holi bor.
Kiyimlari: pushti rangli sviter, oq shim, qora krossovka.
2. Abduvaitov Dilshod Abdug‘ani o‘g‘li, 1995-yilda tug‘ilgan, joriy yilning 23 yanvar kuni, Mirzo Ulug‘bek tumani, Ravnaq ko‘chasida joylashgan uyidan chiqib ketib bedarak yo‘qolgan.
Belgilari: bo‘yi 180-185 sm, o‘rtacha gavdali, sochlari qora.
Kiyimlari: yashil kurtka, jinsi shim, ko‘k rangli krossovka.
3. Nazarbekova Yekaterina Djunosovna, 1984-yilda tug‘ilgan, joriy yilning 11 aprel kuni Mirobod tumani, Qo‘yliq-3 mavzesida joylashgan uyidan chiqib ketib bedarak yo‘qolgan.
Belgilari: bo‘yi 175-180 sm, gavdali, kalta qora sochli, ko‘zlari ko‘k.
Kiyimlari: ko‘k sviter, qora shim va qora rangli oyoq kiyimi (tapochka).
«Hurmatli fuqarolar! Agar Sizda yuqoridagi shaxslar to‘g‘risida ma’lumot bo‘lsa, eng yaqin ichki ishlar bo‘limiga yoki 102 raqami orqali xabar berishingizni so‘raymiz», deyiladi IIBB xabarida.

ГУВД Ташкента разыскивает трех граждан, пропавших без вести
1. Салимова Сурайё Миркаримовна, 1986 года рождения, которая в ноябре 2021 года вышла из дома по адресу: Учтепинский район, 24-й квартал и не вернулась.
Приметы: рост 160-165см, черные волосы, черные глаза. Слева на лице есть родинка.
Была одета: розовая кофта, белые брюки, черные кроссовки.
2. Абдуваитов Дилшод Абдугани угли, 1995 года рождения, который 23 января текущего года вышел из дома по адресу: Мирзо-Улугбекский район, улица Равнак и пропал без вести.
Приметы: рост 180-185 см, среднего телосложения, темные волосы.
Был одет: зеленая куртка, джинсовые брюки, синие кроссовки.
3. Назарбекова Екатерина Джуносовна, 1984 года рождения, которая 11 апреля текущего года вышла из дома по адресу: Мирабадский район, массив Куйлюк 3 и пропала без вести.
Приметы: рост 175-180 см, плотного телосложения, короткие черные волосы, голубые глаза.
Была одета: голубая кофта, черные шорты, черные тапочки.
«Уважаемые граждане! Если вы располагаете информацией о местонахождении вышеуказанных лиц, просим сообщить в ближайший отдел внутренних дел или по номеру 102», - говорится в сообщении.