Mag‘lubiyat nimaligini bilmagan bokschi 24 yoshida hayotdan ko‘z yumdi
Amerikalik professional bokschi Trevell Mezion yo‘l-transport hodisasi natijasida halok bo‘ldi, deya xabar berdi «TMZ».
Biror marta ham yengilmagan sportchi 24 yoshida hayotdan ko‘z yumdi. Mezionning avtomobili qarama-qarshi yo‘nalishga chiqib ketib, «Nissan Sentra»ni urib yuborgan, so‘ng «Honda Pilot»ga to‘qnashgan. Bokschi voqea joyida halok bo‘lgan. Yana bir jabrlanuvchi — «Honda Pilot»ning 61 yoshli haydovchisi olgan jarohatlari natijasida shifoxonada vafot etgan.
Politsiya ikki kishining o‘limiga sabab bo‘lgan yo‘l-transport hodisasini tekshirmoqda. Mezion boshqaruvidagi «Cadillac» nima uchun qarama-qarshi yo‘nalishga chiqib ketgani hali aniqlanmadi.
Mezion o‘zining oxirgi jangini 58 soniyada yakunlagan. 2020-yil yanvar oyida Fernando Kastanedani nokautga uchratgan. Professional boksda amerikalik mag‘lubiyat nimaligini bilmagan. Uning hisobida 17 ta jang va 17 ta g‘alaba bor.

Непобежденный американский боксер погиб в 24 года
Американский боксер-профессионал Трэвелл Мэзион погиб в результате дорожной аварии. Об этом сообщает TMZ.
Непобежденному спортсмену было 24 года. Автомобиль Мэзиона вылетел на встречную полосу, задел Nissan Sentra и врезался в Honda Pilot. Боксер погиб на месте. Еще один пострадавший — 61-летний водитель Honda Pilot — скончался в результате полученных травм в больнице.
Полиция расследует ДТП, повлекшее за собой две смерти. Причины, по которым Cadillac Мэзиона оказался на встречной полосе, пока не установлены.
Свой последний поединок Мэзион завершил за 58 секунд. Он нокаутировал Фернандо Кастанеду в январе 2020 года. В профессиональном боксе американец не знал поражений. На его счету 17 побед в 17 поединках.