Saida Mirziyoyeva unga nima kuch bag‘ishlashini aytdi
Axborot va ommaviy kommunikatsiyalar agentligi direktori o‘rinbosari Saida Mirziyoyeva «Facebook»dagi sahifasida unga nima kuch bag‘ishlashini aytdi.
«Yillar shu darajada shiddat bilan o‘tib ketayaptiki, ushbu suratga ham mana 6 yil bo‘libdi. Charchagan chog‘imda yoki biron bir masala yechimida qiyinchiliklarga duch kelganimda turmush o‘rtog‘imning mustahkam yelkasi hamda farzandlarimning qaynoq mehri menga yanada kuch bag‘ishlaydi.
Bizning har bir qarorimiz oilalarimiz farovonligi, farzandlarimiz baxti va quvonchiga sabab bo‘lishi kerak. Aslida insondan o‘zi shu qolar ekan. Yillar shiddat bilan o‘tib ketmoqda...» — deydi Saida Mirziyoyeva.

Саида Мирзиёева: «Надежное плечо супруга и любовь детей придают мне веру в свои силы»
Заместитель директора Агентства информации и массовых коммуникаций Саида Мирзиёева написала на своей странице в «Facebook» что придает ей веру в свои силы.
«Годы пролетают настолько быстро, что я не заметила, как этой фотографии уже 6 лет. Когда в жизни возникают препятствия, надежное плечо моего супруга и любовь моих детей придают мне веру в свои силы.
Все наши решения должны приносить счастье нашим семьям, радость нашим детям и окружающим. На самом деле, это все, что остается после...» — написала Саида Мирзиёева.