Sog‘liqni saqlash vaziri «Facebook»da o‘z sahifasini ochdi
O‘zbekiston Respublikasi sog‘liqni saqlash vaziri Alisher Shodmonov «Facebook» ijtimoiy tarmog‘ida o‘z rasmiy sahifasini ochdi.
«Xalq bilan muloqot qilish, ularning dardu tashvishlarini o‘rganish, inson manfaatlarini ta’minlash har bir rahbarning ustuvor vazifasidir.
Siz bilan doimiy muloqotda bo‘lib, sog‘liqni saqlash sohasida Sizni qiynayotgan muammolarni hal etish maqsadida Facebook ijtimoiy tarmog‘ida o‘z shaxsiy sahifamni ochdim.
Endi tibbiyot sohasidagi yangilik, reja, taklif, murojaat va munosabatlarni ushbu sahifada birgalikda muhokama qilamiz», - deya yozgan Shodmonov.

Министр здравоохранения создал страницу в «Facebook»
Министр здравоохранения Республики Узбекистан Алишер Шодмонов создал свою официальную страницу в социальной сети «Facebook».
«Общение с народом, изучение его забот, обеспечение интересов человека являются приоритетными задачами каждого руководителя.
С целью общения с вами и решения заботящих вас проблем в системе здравоохранения я открыл свою личную страничку в социальной сети Facebook.
Теперь на этой страничке вместе можем обсуждать новости, планы, предложения и обращения в сфере медицины», - написал на своей странице Шодмонов.