Toshkentda sovuq suv o‘chirilishi boshlandi
«Suvsoz» davlat unitar korxonasi vodoprovod tarmoqlarida sovuq suv o‘chishi va bosimning pasayishi haqida ma’lum qildi, deyiladi «Norma» xabarida.
Suv quvurlari va vodoprovod tarmoqlarida ta’mirlash-profilaktika ishlarini amalga oshirish va 2019-yil kuz-qish davriga tayyorgarlik ko‘rish munosabati bilan vodoprovod tarmoqlarida sovuq suv bo‘lmaydi va bosim pasayadi.
Sana
Manzil
9-sentyabr  9:00 dan  10-sentyabr 9:00 gacha
Uchtepa tumani:  23-daha 14, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 57-son turar joylar; 12-mavze 7a-son turar joy; 26-mavze 1, 2, 3, 11, 12, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 35-son turar joylar; 24-mavze 1 dan 24-son turar joylargacha, 42-son uydan 53-son uygacha
10-sentyabr  9:00 dan  11-sentyabr 9:00 gacha
Mirobod tumani:  Nuroniylar ko‘chasi, I.Karimov ko‘chasi A.Temur ko‘chasidan Sh.Rashidov shohko‘chasigacha
10-sentyabr  9:00 dan  10-sentyabr 21:00 gacha
Sergeli tumani: Quruvchi mavzesi
11-sentyabr  9:00 dan  12-sentyabr 21:00 gacha
Yunusobod tumani:  “Jomiy” mahallasi  Mukarrama Turg‘unboyeva, Bog‘iravon, Ahmad Donish ko‘chalari
12-sentyabr  9:00 dan  13-sentyabr 6:00 gacha
Mirobod tumani:  Mirobod ko‘chasi 1, 2, 3, 4, 5-son turar joylar; Afrosiyob ko‘chasi 6, 9, 12, 10/1, 12/1, 14-son turar joylar; Shahrisabz ko‘chasi 3, 5, 14/1, 14/2-son turar joylar; Rassomlar uyi
12-sentyabr  23:00 dan  13-sentyabr 5:00 gacha
Mirzo Ulug‘bek tumani:  Yugnakiy, Humoyun, Geofizika mavzelari, Neyroxirurgiya kasalxonasi
16-sentyabr  9:00 dan  17-sentyabr 9:00 gacha
Uchtepa tumani: «Birlik», «Bog‘obod», «Ko‘hna Cho‘ponota», «Tinchlikobod», «Vatan», «Vatanparvar», «Shirin», «Zargarlik» mahallalari
17-sentyabr  9:00 dan  18-sentyabr 9:00 gacha
Chilonzor tumani: Naqqoshlik ko‘chasi, «Katta Do‘mbrabod» mahallasi.
Olmazor tumani:  «Chustiy», «Alisher Navoiy», «Chig‘atoy -Darvoza», «Qo‘shtut», «Guzarboshi», «Eski Shahar» mahallalari, B-3-mavzesi.
Shayxontohur tumani:
«Bog‘ko‘cha», «Huvaydo», «Ilg‘or», «Gulobod» mahallalari.
Fond Forum.
«O‘zbekiston» mehmonxonasi, O‘zbekiston Respublikasi Turizmni rivojlantirish davlat qo‘mitasi, O‘zbekteatr
18-sentyabr  9:00 dan  19-sentyabr 21:00 gacha
Shayxontohur tumani:  Z.Said mavzesi  1 dan 10-son uygacha, KHAY 1 dan 60a-son uygacha, «Huvaydo», «Ipakchi» mahallalari, Ipakchi ko‘chasi tor ko‘chalari bilan, SANIISh instituti, Doka non, Onkologiya instituti va unga tutash uylar.
Olmazor tumani:  «Beruniy maydoni» mahallasi.
19-sentyabr  9:00 dan  19-sentyabr 21:00 gacha
Yunusobod tumani:  Bodomzor, Majid Bahodirov, Injoobod, Shivli, Shuhrat, Oloy ko‘chalari, Chimrobod ko‘chasi. tor ko‘chalari bilan, Hurmatli ko‘chasi tor ko‘chalari bilan, Niyozbek yo‘li ko‘chasi tor ko‘chalari bilan, Qozitarnov 2-tor ko‘chasi, KHAY. Amir Temur ko‘chasidan Chingiz Aytmatov ko‘chasigacha, Doka non Niyozbek yo‘li ko‘chasi 3-tor ko‘chasi bo‘ylab, Oloy bozori, YuNESKO vakolatxonasi.
Mirzo Ulug‘bek tumani:  Osiyo ko‘chasi, Kardiologiya markazi, TIMI, Q.Niyozov ko‘chasi, Q.Niyozov ko‘chasi  1-berk ko‘cha, Niyozbek yo‘li ko‘chasi 3, 6, 7-nchi tor ko‘chalari bilan, Qirg‘iziston, Latviya Elchixonalari, Lashkarbegi ko‘chasi.
Suv bosimi pasayadi
O‘zEkspoMarkaz FVV, ATS, Terapiya va reabilitatsiya markazi
19-sentyabr  23:00 dan  20-sentyabr 6:00 gacha
Yashnobod tumani:  Tuzel-1, 2, 3, 4-mavzelari.
23-sentyabr  9:00 dan  24-sentyabr 9:00 gacha
Uchtepa tumani:  Izza mavzesi, «Foziltepa» mahallasi, Izza ko‘chasi 12 dan 24-tor ko‘chasigacha, Gaz to‘ldirish shoxobchasi Qurilish ko‘chasi bo‘ylab, «Katta Qa’ni» mahallasi, Qurilish mollari bozori.
Zangiota tumani
: Tuman markazi, «Tokzor» mahallasi.
Chavandoz, Savr, Toshloq, Fidoyilar, Yangi Zamon, Qushjivoz ko‘chalari, Chambil berk ko‘chasi, Sarako‘l 3, 4-berk ko‘chalari, «Navro‘z», «Sarako‘l» mahallalari, Temiryo‘l kasalxonasi, «Akfa firma» zavodi, Sport maktabi, «Lokomotiv» mehmonxonasi, Dizayn  va yengil sanoat kolleji, 4-son tug‘ruqxona, Ruhiy kasalliklar shifoxonasi, Bolalar ruhiy kasalliklar shifoxonasi.
Mirsolihov, Temiryo‘lchilar, Chavandoz tor ko‘chasi, Chambil ko‘chasi tor ko‘chalari bilan, Temir yo‘l kolleji
24-sentyabr  9:00 dan 25-sentyabr 9:00 gacha
Yakkasaroy tumani: «Bobur» mahallasi, Boshliq, Qushbegi mavzelari, ToshIEM.
Chilonzor tumani:  «Bo‘rjar», «Mevazor», «Yakkatut», “Xirmontepa”, «Shuxrat» mahallalari, Al Xorazmiy, Mashrab ko‘chalari; 19, 20, 20A-dahalar
25-sentyabr  9:00 dan  26-sentyabr 21:00 gacha
Mirzo Ulug‘bek tumani:  TTZ, Yalang‘och, ToshGRES, Feruza mavzelari, Ginekologiya instituti, Shahriobod, Feruza, Kasaba, Boychechak, Gulsara, Temur Malik, Ne’mat, Olimlar, Navnihol, Muzrabot, Gulbadanbegim, Pilla 1, Pilla 2-ko‘chalari, Navnihol 3-tor ko‘chasi, IM-1, Madaniyat va san’at instituti
26-sentyabr  9:00 dan  26-sentyabr 23:00 gacha
Mirobod tumani: Qo‘yliq-2 mavzesi
30-sentyabr  9:00 dan  1-oktyabr 9:00 gacha
Sergeli tumani:  “Qipchoq” mahallasi, “Akfaplast” zavodi
30-sentyabr  9:00 dan 1-oktyabr 5:00 gacha
Uchtepa tumani:  Chilonzor mavzesi 26, 30, 31-dahalar
2-oktyabr  9:00 dan 3-oktyabr  9:00 gacha
Olmazor tumani:  “Ahil”, “Moyariq”, ”Moyqo‘rg‘on”, “Beshqo‘rg‘on” mahallalari qisman.
S-5, S-6  mavzesi kottejlar, Moliya instituti.
3-oktyabr  9:00 dan 4-oktyabr  9:00 gacha
Yunusobod tumani:  Yunusobod mavzesi 11, 12-dahalar, Universam bozori, “Kulol” mahallasi, M.Umarov, B. Ergashev ko‘chalari.
Chilonzor mavzesi 1, 2, 3-dahalar; Muqimiy, Chilonzor, Maysazor, Oltinko‘l, Arnasoy, KHAY, Yu.Agzamov ko‘chalari, Naqqoshlik ko‘chasi tor ko‘chalari bilan birga, Usmur 1-tor ko‘chasi, “Chilonzor”, “Katta Qozirobod”, “Do‘mbrabod” mahallalari.
“Yakkasaroy”, “To‘qimachi”, “Muqimiy”, “Rakat”, “Usmon Nosir”, “Muhandislar” mahallalari, Janubiy vokzal, To‘qimachilik kombinati, KHAY Shota Rustaveli 2-tor ko‘chasidan Janubiy vokzalgacha.
Sergeli tumani:
“Oltin vodiy” mahallasi.
«Anorzor» mahallasi, Yunusobod 4-dahasi 18, 24, 25, 26, 28, 29, 43, 54, 55, 69-son turar joylar; 2-daha 22, 23, 24, 25, 33-son turar joylar; 5-daha, 7-shahar kasalxonasi
5-oktyabr  9:00 dan 6-oktyabr  9:00 gacha
Shayxontohur tumani:  «Ko‘x ota», «Labzak», «Jangoh», «Yangiobod», «Yangi Kamolon», «Katta oqtepa», «Kattabog‘», «Kamolon», «Eshonguzar», «O.Xo‘jayev» maxallalari, M-11, 12, 13, 14, 15-mavzelari, Toshkentboyev, Aeroplan, Zarqaynar 1a-ko‘chalari
7-oktyabr  9:00 dan 8-oktyabr  9:00 gacha
Yunusobod tumani:  “Tutzor”, “Sabzavot” mahallalari,  M-4 mavzesi
8-oktyabr  9:00 dan 9-oktyabr  9:00 gacha
Mirobod tumani:  “Fitrat”, “Oltinko‘l”, “Furqat”, “Yangizamon”, “Istiqlolobod”, Harbiy kollej, Arxitektura kolleji, “ToshELEKTROAPPARAT” zavodi, ATS, Farg‘ona yo‘li ko‘chasi, 222, Farg‘ona yo‘li 6-berk ko‘cha
9-oktyabr  9:00 dan 10-oktyabr  21:00 gacha
Yunusobod tumani:  “Navro‘z”, “O‘nqo‘rg‘on”, “Sohibkor” mahallalari, Sohibkor ko‘chasi  1-son turar joy.
: “Jomiy” mahallasi
9-oktyabr  23:00 dan 10-oktyabr  6:00 gacha
Yakkasaroy tumani:  Rakat, Belariq, Askiya, A.Avloniy, Shoh Jahon, B.Boboyev, Sardoba, Qoraqum, Qizilqum, Jiydazor, At Termiziy, Toshbuloq, X.Umarov, Yusuf Hamadoniy, Al Farg‘oniy ko‘chalari, O‘rikzor ko‘chasi tor ko‘chalari bilan, J.Shoshiy ko‘chasi tor ko‘chalari bilan, At Termiziy 1-tor ko‘chasi,. Sh.Rustaveli ko‘chasi 52, 54, 56-son turar joylar,. Shoh Jahon ko‘chasi 2a, 2b, 32, 34, 36-son turar joylar,  Bobur ko‘chasi 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17-son turar joylar
10-oktyabr  23:00 dan 11-oktyabr  6:00 gacha
Sergeli tumani:  Sergeli mavzesi 1, 2, 5, 5a, 6, 6a, 7, 7a, 8, 8a-dahalar; Sputnik- 15, 16, 17, 17a; Do‘stlik-1, 2-dahalar
14-oktyabr  9:00 dan 15-oktyabr  21:00 gacha
Mirzo Ulug‘bek tumani:  Asaka ko‘chasi 3-son turar joy, Parkent-2 mavzesi.
Yashnobod tumani:  Mashinasozlar mavzesi , MDS, Oltintepa ko‘chasi, Qon quyish stansiyasi, 22-Aviashaharcha
15-oktyabr  9:00 dan 15-oktyabr  21:00 gacha
Olmazor tumani:  “Sebzor”, “Yangi Sebzor”, “Yuqori Sebzor” mahallalari
16-oktyabr  9:00 dan 17-oktyabr  9:00 gacha
Yunusobod tumani:  Yunusobod mavzesi 8, 9, 10, 12, 16-dahalar, Hasanboy mavzesi
17-oktyabr  9:00 dan 17-oktyabr  21:00 gacha
Mirzo Ulug‘bek tumani:  Sho‘rtepa 1-tor ko‘chasi.
18-oktyabr  9:00 dan 19-oktyabr  9:00 gacha
Sergeli tumani:  Sergeli mavzesi 3, 4-dahalar, Sputnik mavzesi  4-daha, “Akfaplast” zavodi
19-oktyabr  9:00 dan 20-oktyabr  21:00 gacha
Yashnobod tumani:  Indoneziya, Belorussiya, Xitoy, Turkiya, Fransiya, Ukraina, Yaponiya Elchixonalari; O‘zR Fanlar akademiyasi, Bosh va shahar prokuraturalari, Sodiq Azimov ko‘chasi tor ko‘chalari bilan, To‘ytepa, Yahyo G‘ulomov ko‘chalari, Ortopediya markazi, “Ma’rifat”, “Shirinobod”, “Obodmakon”, “To‘ytepa” mahallalari.
Mirobod tumani: “Salor”, “Ming O‘rik”, “Movarounnahr”, “Tong Yulduzi” mahallalari, Yahyo G‘ulomov, Shahrisabz, Buxoro, Zarafshon, Taras Shevchenko, Islom Karimov, Qo‘shko‘prik, Mehrijon ko‘chalari, Inoqobod ko‘chasi tor ko‘chalari bilan, Amir Temur ko‘chasi Matbuotchilar ko‘chasidan Shahrisabz ko‘chasigacha, Farg‘ona yo‘li  ko‘chasi.Nukus ko‘chasidan Tallimarjon ko‘chasigacha, “Afrosiyob” zavodi, 1- Respublika klinik kasalxonasi, Harbiy prokuratura Istiqbol ko‘chasi bo‘ylab.

В Ташкенте начали отключать холодную воду (график)
ГУП «Сувсоз» сообщил об отсутствии холодной воды и понижении давления на водопроводных сетях, передает Norma.uz.
В связи с производством ремонтно-профилактических работ на водоводах и водопроводных сетях и подготовкой к работе в осенне-зимний период 2019 года, будет отсутствовать холодная вода и понижено давление на водопроводных сетях.
Дата
Адрес
9 сентября с 9:00 до 9:00 часов 10 сентября
Учтепинский район: Квартал-23, жилые дома №14, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 57; квартал-12 жил. дом №7а; квартал-26 жилые дома №1, 2, 3, 11, 12, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 35; квартал-24 жилые дома с №1 по №24, с дома №42 по №53
10 сентября с 9:00 до 9:00 часов 11 сентября
Мирабадский район: улица Нуронийлар, ул. И.Каримова от ул. А.Темур до проспекта Ш.Рашидова
10 сентября с  9:00 до 21:00 часов 10 сентября
Сергелийский район: Массив Строитель
11 сентября с  9:00 до 21:00 часов 12 сентября
Юнусабадский район: Махалля «Жомий» ул. Мукараммы Тургунбаевой, Богиравон, Ахмад Даниш
12 сентября с 9:00 до 6:00 часов 13 сентября
Мирабадский район: улица Мирабадская жил. дома №1, 2, 3, 4, 5; ул. Афросиёб жил. дома №6, 9, 12, 10/1, 12/1, 14; ул. Шахрисабз жил.дома №3, 5, 14/1, 14/2; Дом художников
12 сентября с 23:00 до 5:00 часов 13 сентября
Мирзо-Улугбекский район: Массивы Югнаки, Хумоюн, Геофизика, больница Нейрохирургия
16 сентября с 9:00 до 9:00 часов 17 сентября
Учтепинский район: Махалли «Бирлик», «Богобод», «КухнаЧупонота», «Тинчликобод», «Ватан», «Ватанпарвар», «Ширин», «Заргарлик»
17 сентября с 9:00 до 9:00 часов 18 сентября
Чиланзарский район: улица Наккошлык, махалля « Катта Домбрабод».
Алмазарский район: Махалли «Чустий», «Алишер Навои», «ЧигатойДарвоза», «Куштут», «Гузарбоши», «Эски Шахар», массив Б-3.
Шайхантахурский район: Махалли «Богкуча», «Хувайдо», «Илгор», «Гулобод».
Мирзо-Улугбекский район: Гостиница «Узбекистан», Государственный Комитет по развитию туризма Республики Узбекистан, Узбектеатр
18 сентября с 9:00 до 21:00 часов 19 сентября
Шайхантахурский район: Массив З.Саида от дома №1 до дома №10, МКАД от дома №1 до дома №60а, махалли «Хувайдо», «Ипакчи», ул. Ипакчи с проездами, институт САНИИШ, Дока хлеб, институт Онкологии и прилегающие к нему дома.
Алмазарский район: Махалля «Берунимайдони»
19 сентября с 9:00 до 21:00 часов 19 сентября
Юнусабадский район: улицы Бадамзар, Мажид Баходырова, Инжообад, Шивли, Шухрат, Олой, Чимробад с проездами, Хурматли с проездами, Ниёзбекйули с проездами, 2-й проезд Козитарнов, МКАД от ул. Амир Темура до ул. Чингиз Айтматова, Дока хлеб по 3-му проезду Ниёзбекйули, Алайский базар, Представительство ЮНЕСКО.
Мирзо-Улугбекский район: улица Осиё, Центр Кардиологии, ТИМИ, улица К.Ниязова, 1-й тупик К.Ниязова, улица Ниёзбек йули с проездами 3-й, 6-й, 7-й, посольства Киргизии, Латвии, улица Лашкарбеги.
Понижение давления воды
Юнусабадский район: УзЭкспоЦентр МЧС, АТС, Центр терапии и реабилитации
19 сентября с 23:00 до 6:00 часов 20 сентября
Яшнабадский район: Массивы Тузель-1, 2, 3, 4.
23 сентября с 9:00 до 9:00 часов 24 сентября
Учтепинский район: Массив Иззамахалля «Фозилтепа», проезды Изза с 12-го по 24-й, Газозаправка по ул. Курилиш, махалля «КаттаКаъни», Стройбазар.
Зангиатинский район: Райцентр, махалля «Токзор».
Мирабадский район: Улицы Чавандоз, Савр, Ташлакская, Фидоийлар, Янги Замон, Кушживоз, тупик Чамбил, 3-й, 4-й тупики Саракульский, махалли «Навруз», «Саракульская», Железнодорожная больница, завод «Акфа фирма», Спорт. школа, гостиница «Локомотив», колледж Дизайна и легкой промышленности, Роддом №4, Психиатрическая больница, Детская Психиатрическая больница.
Мирабадский район: Улицы Мирсалихова, Темирйулчилар, проезд Чавандоз, улица Чамбил с проездами, Железнодорожный колледж.
24 сентября с 9:00 до 9:00 часов 25 сентября
Яккасарайский район: махалля «Бобур», массивы Башлык, Кушбеги, ТашТЭЦ.
Чиланзарский район: махалли «Бурджар», «Мевазор», «Яккатут», «Хирмонтепа», «Шухрат», улицы Аль Хоразми, Машраб; кварталы-19, 20, 20А.
25 сентября с 9:00 до 21:00 часов 26 сентября
Мирзо-Улугбекский район: массивы ТТЗ, Ялангач, ТашГРЭС, Феруза, институт Гинекологии, улицы Шахриобад, Феруза, Касаба, Бойчечак, Гульсара, Темур Малик, Неъмат, Олимлар, Навнихол, Музрабад, Гульбаданбегим, Пилла 1, Пилла 2, 3-й проезд Навнихол, ТЦ-1, институт Культуры и Исскуства
26 сентября с 9:00 до 23:00 часов 26 сентября
Мирабадский район: массив Куйлюк-2
30 сентября с 9:00 до 9:00 часов 1 октября
Сергелийский район: махалля: «Кипчак», завод «Акфапласт»
30 сентября с 9:00 часов до 5:00 часов 1 октября
Учтепинский район: Массив Чиланзар 26, 30, 31 кварталы
2 октября с 9:00 до 9:00 часов 3 октября
Алмазарский район: махалли: «Ахил», «Мойарык», «Майкурган», «Бешкурган» частично.
Юнусабадский район: Массив Ц-5, Ц-6 котеджи, Финансовый институт.
октября с 9:00 до 9:00 часов 4 октября
Юнусабадский район: Массив Юнусабад 11, 12- квартала, базар Универсам, махалля «Кулол», улицы М.Умарова, Б. Эргашева.
Чиланзарский район: Массив Чиланзар-1, 2, 3- кварталы ; улицы Мукими, Чиланзарская, Майсазор, Олтинкуль, Арнасой, МКАД, Ю.Агзамова, Наккошлык с проездами, 1-й проезд Усмур, махалли «Чиланзар», «Катта Казиробад», «Домбрабад».
Яккасарайский район: Махалли «Яккасарай», «Тукимачи», «Мукими», «Ракат», «Усман Насыра», «Мухандислар», Южный вокзал, Текстильный комбинат, МКАД от ул. 2-й проезд Шота Руставели до Южного вокзала.
Сергелийский район: Махалля «Олтин водий».
Юнусабадский район: махалля «Анорзор», Юнусабад 4-квартал жилые дома №18, 24, 25, 26, 28, 29, 43, 54, 55, 69; 2-квартал жилые дома №22, 23, 24, 25, 33; 5-квартал, 7-Городская больница
октября с 9:00 до 9:00 часов 6 октября
Шайхантахурский район: махалли «Кохота», «Лабзак», «Жангох», «Янгиобад», «Янги Камалон», «Каттаоктепа», «Каттабог», «Камалон», «Эшонгузар», «О.Ходжаева», массивы Ц-11, 12, 13, 14, 15, улицы Ташкентбаева, Аэропланная, Заркайнар 1а
октября с 9:00 до 9:00 часов 8 октября
Юнусабадский район: Махалли «Тутзор», «Сабзавот», массив Ц-4
октября с 9:00 до 9:00 часов 9 октября
Мирабадский район: махалли: «Фитрат», «Алтынкуль», «Фуркат», «Янгизамон», «Истиколобад», Военный колледж, Архитектурный колледж, завод «ТашЭЛЕКТРОАППАРАТ», АТС, улица Фаргона йули 222, 6-й тупик Фаргона йули
9 октября с 23:00 до 6:00 часов 10 октября
Яккасарайский район: улицы Ракат, Беларык, Аския, А.Авлоний, Шох Жахон, Б.Бабаева, Сардоба, Коракум, Кизилкум, Жидазор, Ат Термезий, Тошбулок, Х.Умарова, Юсуф Хамадоний, Ал Фаргоний, Урикзор с проездами, Ж.Шоший с проездами, 1-й проезд Ат Термезий, ул. Ш.Руставели жил.дома №52, 54, 56, ул. Шох Жахон жил. дома №2а, 2б, 32, 34, 36, ул. Бобур жил. дома №1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17
10 октября с 23:00 до 6:00 часов 11 октября
Сергелийский район: Массивы Сергели-1, 2, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а; Спутник- 15, 16, 17, 17а; Дустлик-1, 2
14 октября с 9:00 часов до 21:00 часов 15 октября
Мирзо-Улугбекский район: улица Асака жил. дом №3, массив Паркент-2.
Яшнабадский район: массив Машинасозлар, МДС, ул.Олтинтепа, Станция Переливания крови, 22-й Авиагородок
15 октября с 9:00 до 21:00 часов 15 октября
Алмазарский район: Махалли: «Себзор», «Янги Себзор», «Юкори Себзор»
16 октября с 9:00 до 9:00 часов 17 октября
Юнусабадский район: Массив Юнусабад 8, 9, 10, 12, 16кварталы, массив Хасанбай
17 октября с 9:00 до 21:00 часов 17 октября
Мирзо-Улугбекский район: 1-й проезд Шуртепа.
18 октября с 9:00 до 9:00 часов 19 октября
Сергелийский район: Массивы Сергели- 3, 4, Спутник- 4, завод «Акфапласт»
19 октября с 9:00 до 21:00 часов 20 октября
Яшнабадский район: Посольства: Индонезии, Белоруссии, Китая, Турции, Франции, Украины, Японии; Академия наук РУз, Генеральная и Городская прокуратуры, улица Садыка Азимова с проездами, Туйтепа, Яхъё Гулямова, Центр Ортопедии, махалли «Маърифат», «Ширинобад», «Ободмакон», «Туйтепа».
Мирабадский район: Махалли «Салар», «Минг Урик», «Мовароунахр», «Тонг Юлдузи», улицы Яхъё Гулямова, Шахрисабз, Бухара, Зарафшан, Тараса Шевченко, Ислама Каримова, Кушкуприк, Мехрижон, Инокобад с проездами, улица Амир Темур от ул. Матбуотчилар до ул. Шахрисабз, улица Фаргона йули от ул.Нукус до ул.Таллимаржон, завод «Афросиёб», 1-я Республиканская клиническая больница, Военная Прокуратура по ул. Истикбол.
Яккасарайский район: Махалля «Юнуса Раджаби», Аппарат Президента, Мемориальный комплекс Ислама Каримова.