«Forsaj» bo‘yicha multserial suratga olinadi
«Netflix» kompaniyasi «DreamWorks Animation Television» bilan hamkorlikda «Forsaj» bo‘yicha animatsion serial suratga olish niyatida. Kompaniyalar o‘rtasida hamkorlik shartnomasi ayni damda imzolab bo‘lingan. Bu haqda «Korrespondent.net» xabar bermoqda.
Kutilayotgan multserial bosh qahramoni Dominik Torettoning amakivachchasi bo‘lib, u ham o‘z qarindoshining yo‘lidan boradi. Qahramon hukumat tomonidan poygalar uyushtiruvchi jinoiy guruhning ichiga kiritiladi va ularga qarshi kurashadi.
Ijodkorlar asosiy urg‘uni o‘smirlar auditoriyasiga bermoqda. Hozircha serialning qachon taqdim etilishi noma’lum.

«Netflix» снимет анимационный сериал по Форсажу
Компания «Netflix» намерена выпустить анимационный сериал «Форсаж» совместно со студией «DreamWorks Animation Television». Контракт о сотрудничестве между компаниями в настоящее время уже подписан. Об этом пишет «Korrespondent.net».
Будущий сериал посвятят кузену Доминика Торетто, который пойдет по стопам своего родственника. Герой будет работать на правительственное агентство для внедрения в преступную организацию, которая занимается гоночными соревнованиями.
Основную ставку создатели сериала делают на подростков. Пока неизвестно, когда именно планируется его выход.