31 январь куни юртимизда қандай об-ҳаво кузатилади?
Гидрометеорология маркази маълумотига кўра, 31 январь куни Тошкентда ҳаво ўзгариб туради, вақти-вақти билан бироз ёмғир ёғади. Кечаси 3-5, кундузи 6-8 даража илиқ бўлади.
Қорақалпоғистон Республикаси ва Хоразм вилоятида ҳаво ўзгариб туради, ёғингарчилик бўлмайди. Айрим жойларда туман тушиши мумкин. Кечаси 0-5 даража совуқ, кундузи 0-5 даража илиқ бўлади.
Бухоро ва Навоий вилоятларида ҳаво ўзгариб туради, ёғингарчилик бўлмайди. Баъзи жойларда туман тушиши мумкин. Кечаси 3 даража совуқ, 2 даража илиқ, кундузи 5-10 даража илиқ бўлади.
Тошкент, Жиззах ва Сирдарё вилоятларида ҳаво ўзгариб туради, айрим жойларда бироз ёмғир ёғади. Кечаси 0-5, кундузи 5-10 даража илиқ бўлади.
Самарқанд вилоятида ҳаво ўзгариб туради, ёғингарчилик бўлмайди. Айрим жойларда туман тушиши мумкин. Кечаси 0-5, кундузи 5-10 даража илиқ бўлади.
Қашқадарё ва Сурхондарё вилоятларида ҳаво ўзгариб туради, ёғингарчилик бўлмайди. Баъзи жойларда туман тушиши мумкин. Кечаси 0-5, кундузи 7-12 даража илиқ бўлади.
Андижон, Наманган ва Фарғона вилоятларида ҳаво ўзгариб туради, баъзи жойларда бироз ёмғир ёғади. Кечаси 0-5, кундузи 5-10 даража илиқ бўлади.

Какая погода ожидает нас 31 января?
По сообщениям Гидрометцентра республики, 31 января в Ташкенте переменная облачность, временами небольшой дождь. Ветер западный 5-10 м/с. Температура ночью 3-5 тепла, днем 6-8 тепла.
В Каракалпакстане и Хорезмской области переменная облачность, без осадков. Местами возможен туман. Ветер восточный 7-12 м/с. Температура ночью 0-5 мороза, днем 0-5 тепла.
В Бухарской и Навоийской областях переменная облачность, без осадков. Местами возможен туман. Ветер восточный 7-12 м/с. Температура ночью 3 мороза-2 тепла, днем 5-10 тепла.
В Ташкентской, Джизакской и Сырдарьинской областях переменная облачность, местами небольшой дождь. Ветер западный с переходом на восточный 7-12 м/с. Температура ночью 0-5 тепла, днем 5-10 тепла.
В Самаркандской области переменная облачность, без осадков. Местами возможен туман. Ветер восточный 7-12 м/с. Температура ночью 0-5 тепла, днем 5-10 тепла.
В Кашкадарьинской и Сурхандарьинской областях переменная облачность, без осадков. Местами возможен туман. Ветер восточный 7-12 м/с. Температура ночью 0-5 тепла, днем 7-12 тепла.
В Андижанской, Наманганской и Ферганской областях переменная облачность, местами небольшой дождь. Ветер западный с переходом на восточный 7-12 м/с. Температура ночью 0-5 тепла, днем 5-10 тепла.
В горных районах республики переменная облачность, снег, местами сильный. Возможен туман. Лавиноопасно. Ветер западный с переходом на восточный 7-12 м/с. Температура ночью и днем 3 мороза-2 тепла.