JAC Motors Toshkent JAC M3 модели учун фоизсиз ва жаримасиз қулай имтиёзли кредитлаш ҳамда бўлиб-бўлиб тўлаш дастурларини ишга туширади
JAC Motors Toshkent ҳамкор банклар билан шерикликда жисмоний шахслар учун янги имтиёзли кредитлаш ва бўлиб-бўлиб тўлаш дастурини ишга тушириш орқали JAC M3 йўловчи автомобилининг ҳамёнбоплик имкониятларини кенгайтиргани ҳақида эълон қилади. Мазкур ташаббус оилалар, сайёҳлик гуруҳлари ва кичик бизнес субъектлари учун замонавий ҳамда сиғимли автомобилларнинг имконлилигини оширишга қаратилган.
JAC M3 — бу қулай сафарлар ҳамда тижорат ташувлари учун мўлжалланган 9 ўринли универсал йўловчи автомобилидир. Модель 55 литрлик ёнилғи баки билан жиҳозланган бўлиб, 100 км/8,5 литр тежамкор ёнилғи сарфи билан ажралиб туради ва 155 км/соат тезликка эришади. Автомобилнинг нархи 215 460 000 сўмни ташкил этади.
Янги бўлиб-бўлиб тўлаш дастури: асосий урғу ҳамёнбопликка берилди
Етакчи банк ташкилотлари билан ҳамкорлик доирасида харидорларга 40% дан бошланғич тўлов билан 6 ой муддатга фоизсиз бўлиб-бўлиб тўлаш имконияти тақдим этилган. Бу JAC M3'ни ортиқча тўловларсиз сотиб олиш ҳамда қолган қийматни қулай даврга тақсимлаш имконини беради.
Дастур харид жараёнини имкон қадар қулай ва молиявий жиҳатдан шаффоф қилиш мақсадида ишлаб чиқилган — бу айниқса анъанавий кредитлаш ўрнига мослашувчан тўлов усулларини афзал кўрувчилар учун мўлжалланган.
Дастурнинг ҳамкор-банклари:
- APEX BANK
- OFB BANK
JAC Motors Toshkent бозордаги ўз мавқеини мустаҳкамлашни давом эттирмоқда ва харидорларга замонавий ва ўнғай транспорт воситаларини қулай харид шартларини таклиф этмоқда.
Компания барча манфаатдор мижозларни дилерлик марказларига ва расмий манбаларда батафсил шартлар билан танишиб чиқишга таклиф қилади.

JAC Motors Toshkent запускает программу беспроцентной рассрочки на модель JAC M3
JAC Motors Toshkent объявляет о создании более доступных условий приобретения пассажирского автомобиля JAC M3 благодаря запуску новой программы льготной рассрочки для физических лиц в сотрудничестве с банками-партнёрами. Инициатива направлена на поддержку семей, туристических компаний и малого бизнеса, которым необходим надёжный и вместительный транспорт.
JAC M3 – универсальный пассажирский автомобиль, рассчитанный на 9 мест, что делает его удобным решением как для повседневных поездок, так и для коммерческих перевозок. Модель оснащена 55-литровым топливным баком, отличается экономичным расходом от 8,5 л/100 км и развивает скорость до 155 км/ч. Стоимость автомобиля составляет 215 460 000 сум.
Новая программа рассрочки: главный акцент на доступности
В рамках партнёрства с ведущими банковскими организациями покупателям доступна беспроцентная рассрочка сроком на 6 месяцев при первоначальном взносе от 40%. Это позволяет приобрести JAC M3 без дополнительных переплат, распределив оставшуюся стоимость на удобный период.
Программа разработана таким образом, чтобы сделать покупку максимально комфортной и финансово прозрачной – особенно для тех, кто предпочитает гибкие способы оплаты вместо традиционного кредитования.
Банки-партнёры программы:
- APEX BANK
- OFB BANK
JAC Motors Toshkent продолжает укреплять свою позицию на рынке, предлагая покупателям современный и практичный транспорт с выгодными условиями приобретения.
Компания приглашает всех заинтересованных клиентов ознакомиться с подробными условиями в дилерских центрах и на официальных ресурсах.