Yana bir «Bank xizmatlar markazlari» o‘z faoliyatini boshladi
Shuni aytish lozimki, zamonaviy bank xizmatlari markazlari aholiga sifatli xizmat ko‘rsatish va mijozlarga qo‘shimcha qulayliklar yaratish imkonini beradi.
Bank xizmatlari markazlarida mijozlarga mutaxassislar maslahatini olish, hisob raqam ochish va kredit olish uchun ariza berish, onlayn omonatlarni rasmiylashtirish, barcha turdagi to‘lovlar hamda xalqaro pul o‘tkazmalarini amalga oshirish imkoniyati yaratilgan.
– Anchadan beri kredit olishga ehtiyojim bor edi. Bugun Mikrokreditbankning yangi bank xizmatlari ochilganini ko‘rib kelgan edim. Anderayter tizimi orqali bir kunning ichida menga kredit rasmiylashtirib berishdi, – deydi Yulduz Isakova. – Bu qadar tezkorlikni ko‘rib rosti juda hayron qoldim. Bankdan ham bir kunning o‘zida kredit olish mumkinligiga boshqa odam aytganda ishonmas edim. O‘zim keldim, ko‘rdim va oldim.
Mazkur yo‘nalishdagi ishlarni yanada kengaytirish maqsadida respublika miqyosida keng ko‘lamda tashkiliy ishlar olib borilmoqda.

Еще один «Центр банковских услуг» начал свою деятельность
В целях улучшения качества банковских услуг населению и создания удобств для клиентов, Микрокредитбанк открыл новые «Центры банковских услуг» в Ташкенте.
Следует отметить, что современные центры банковского обслуживания предоставляют качественные услуги населению и создают дополнительные удобства для клиентов.
В центрах банковского обслуживания клиенты могут получить квалифицированную консультацию, открыть счета и подать заявки на кредиты, оформить онлайн-депозиты, осуществить все виды платежей и международные денежные переводы.
В целях дальнейшего расширения работы в этом направлении проводится масштабная организационная работа по всей стране.