“O‘zmilliybank» AJ milliy valyutada yangi omonatni taklif etmoqda!
“O‘zbekiston Respublikasi Tashqi iqtisodiy faoliyat milliy banki” AJ jismoniy shaxslar uchun milliy valyutada yangi muddatli omonatni taklif qiladi:
«Bahor»
- omonatni saqlash muddati – 3 oy;
- yillik foiz stavkasi:
filialda ochilganda - 22%;
mobil ilovada ochilganda – 23%.
- boshlang‘ich badal miqdori – 100 000 so‘m;
- qo‘shimcha badallar naqd va naqdsiz pul qo‘rinishida qabul qilinadi;
- hisoblangan foizlar har oyda to‘lanadi. Talab qilib olinmagan foizlar kapitalizatsiya qilinmagan holda talab qilib olinguncha hisob raqamiga/elektron hamyonga o‘tkaziladi;
- omonat muddatidan oldin bekor qilinganida foizlar to‘lanmaydi;
omonatni masofadan turib ochish Masofaviy xizmatlarni qo‘rsatish shartnomasi (ommaviy oferta) shartlariga qo‘ra amalga oshiriladi.
Omonatni qabul qilish muddati 2022 yilning 16 iyunidan 2022 yilning 1 iyuliga qadar.
Jamg‘armalarining boshqarilishini bizga ishonib topshirganlar farovonligi uchun o‘zimizni mas’ul deb hisoblaymiz!
Qo‘shimcha ma’lumotlarni “O‘zmilliybank” AJning rasmiy veb-sayti, istalgan filiallaridan yoki 78 148-00-10 telefon raqami orqali olishingiz mumkin.

АО «Узнацбанк» предлагает для физических лиц новый вклад в национальной валюте!
АО «Национальный банк внешнеэкономической деятельности Республики Узбекистан» предлагает срочный вклад в национальной валюте:
Вклад «Бахор»
- срок хранения - 3 месяца;
- процентная ставка:
при оформлении в филиалах - 22% годовых;
при оформлении в мобильном приложении - 23% годовых.
- минимальный взнос – 100 000 сум;
- дополнительные взносы принимаются в наличной и безналичной форме;
- выплата процентов осуществляется ежемесячно, без капитализации невостребованных процентов с зачислением их на счет до востребования/электронный кошелек;
- при досрочном расторжении договора вклада проценты по вкладу не выплачиваются;
- дистанционное открытие вклада осуществляется в соответствии с условиями Договора оказания дистанционных услуг (публичной оферты).
Срок приёма средств на вклад с 16 июня по 1 июля 2022 года.
Мы считаем себя ответственными за благосостояние тех, кто доверяет нам управление своими сбережениями!
Дополнительную информация можно получить на сайте, по телефону 78 148-00-10 или в любом филиале АО «Узнацбанк»